O nas

Portal budownictwo-polskie.pl to fachowy serwis informacyjny o tematyce branży budowlanej. Jego zadaniem jest dostarczenie rzetelnej wiedzy, którą spokojnie będą Państwo mogli wykorzystać podczas remontu mieszkania, przy budowie domu, projektowaniu wnętrz i ogrodu. Zawiera rozbudowane treści, który zostały podzielone na pięć konkretnych działów – aranżację wnętrz, architekturę, budownictwo, ogród oraz informacje związane z remontami.

Każdy sektor w precyzyjny sposób opisuje problematykę z danej kategorii ogólnobudowlanej. Portal bierze pod lupę i analizuje wszelkie sprawy, problemy i ciekawostki dotyczące każdej z wymienionych zakładek. Znajdziemy tu nie tylko praktyczne porady, ale także testy produktowe i różnorodne zestawienia. Publikujemy przydatne informacje branżowe oraz serwisy informacyjne. Dowiedz się w jaki sposób wyremontować mieszkanie lub jak wyciszyć dom. W zakładce architektura znajdziesz artykuły podsuwające dawkę historii, dotyczącej poszczególnych elementów budowlanych lub budowli. Dużą zaletą serwisu internetowego budownictwo-polskie.pl jest baza, która została wyposażona w szybką i intuicyjną wyszukiwarkę, dzięki czemu znalezienie potrzebnych i praktycznych porad stało się banalnie proste.

Artykuły na stronie publikowane są przez redaktorów z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą budowlaną. To, co wyróżnia zamieszczane materiały i zestawienia to unikatowa treść, która została oparta na publikacjach budowlanych i doświadczeniu kadry redaktorskiej.

Właścicielem serwisu jest firma:
GDM Capital sp. z o. o.
ul. Graniczna 20
54-530 Wrocław
NIP 894-305-28-88
KRS: 0000506664
REGON: 022396995
Mail: biuro@gdm-capital.eu
Telefon: 603 674 952