Internetowa Fabryka Mebli – wybór idealnej sofy w 4 krokach

Podziel się:

Urządzasz nowe mieszkanie? A może przeprowadzasz remont i chcesz zainwestować w nową kanapę? Aby mebel służył przez wiele lat w niezmienionej formie, a przy tym cieszył komfortem i pasował do aranżacji, warto uprzednio zastanowić się nad kilkoma kluczowymi kwestiami. Internetowa Fabryka Mebli to producent, który oferuje szeroką gamę produktów wyposażenia domowego – sprawdź rady specjalistów.

1. Internetowa Fabryka Mebli radzi, jak dobrać kształt mebla

Najważniejszym elementem jest wybór bryły mebla. Najpopularniejsze modele to proste sofy 3 osobowe, narożniki w kształcie L z jednym szezlongiem z prawej lub lewej strony, a także narożniki w kształcie litery U, które pomieszczą wszystkich domowników.

Jak radzą specjaliści z Internetowej Fabryki Mebli, w pierwszym kroku powinniśmy dokładnie wymierzyć pomieszczenie, w którym będzie stała kanapa. Należy zwrócić uwagę na odpowiednio dużo przestrzeni na drzwi czy schody. Jeśli dysponujemy niewielką przestrzenią, ale nasze potrzeby są duże – warto sięgnąć po mebel rozkładany.

2. Obicie, które zapewni trwałość na wiele lat

Kolejną kluczową kwestią jest dobór odpowiedniego materiału obiciowego. Warto postawić na tkaniny plamoodporne, które zabezpieczają wnętrze kanapy przed ubrudzeniem, rozlanymi płynami czy jedzeniem i ułatwiają czyszczenie. Osoby, które mają domowych pupili mogą wybrać w Internetowej Fabryce Mebli materiał, do którego nie przyczepia się sierść czy włosy zwierząt.

3. Internetowa Fabryka Mebli z pełną paletą kolorów

Jedną z ważniejszych kwestii jest również wybór odpowiedniego koloru narożnika czy sofy. W zależności od upodobań i stylu panującego w całym mieszkaniu, możemy zdecydować się na klasyczne beże i szarości, lub postawić na zdecydowany kolor – bordo, baby blue, turkusowy czy musztardowy.

4. Dodatkowe funkcje, które poprawią Twój komfort

Internetowa Fabryka Mebli zapewnia rozmaite ulepszenia, które dbają o wygodny odpoczynek zarówno w dzień, jak i w nocy. Meble mogą być wyposażone w:

  • regulowane zagłówki, które można dopasować do wzrostu użytkowników i zapewnić pełne podparcie dla kręgów szyjnych,
  • siedziska ze sprężyną falistą, która zapewnia wygodę w codziennym użytkowaniu,
  • automatyczny mechanizm, który ułatwia rozkładanie mebla, jeśli zdecydujemy się na moduł z miejscem do spania,
  • skrzynię do przechowywania pościeli i innych domowych utensyliów, dzięki któremu możemy zaoszczędzić trochę miejsca w szafach, co jest na wagę złota w niewielkich mieszkaniach,
  • wysokie nóżki, które nie tylko prezentują się niezwykle elegancko, ale również ułatwiają odkurzanie kurzu spod kanapy.

Wybierz idealną kanapę w Internetowej Fabryce Mebli

Potrzebujesz wygodnych i stylowych akcesoriów do wypoczynku? Internetowa Fabryka Mebli oferuje szeroki wybór sof, narożników puf czy foteli w rozmaitych kolorach i kształtach. Mnogość dodatkowych opcji sprawia, że wygodne sofy mogą służyć do odpoczynku zarówno w dzień jak i w nocy, a także pozwalają zaoszczędzić miejsce w domu. Już dziś poznaj cały asortyment i wybierz dokładnie taką kanapę, jakiej potrzebujesz.

Źródło: Internetowa Fabryka Mebli z Kępna – ifm-meble.com

Podobne artykuły