Planujesz kilkumiesięczny wyjazd? Co na ten czas zrobić ze swoimi rzeczami?

Podziel się:

Dostałeś możliwość wyjazdu na kilkumiesięczny staż? Podjąłeś studia w oddalonym o setki kilometrów mieście? A może po latach marzeń udało Ci się zorganizować kilkumiesięczną podróż po świecie? Każda z tych sytuacji jest świetną wiadomością, godną pozazdroszczenia.

Zastanawiasz się co zrobić przez ten czas ze swoimi rzeczami? Jeśli są to kilkuletnie studia możesz rozważyć możliwość przeprowadzki i wszystkie rzeczy zabrać ze sobą. W przypadku podjęcia kilkumiesięcznego stażu opłacalność przeprowadzki należy dokładnie przemyśleć. Jeśli jesteś pewny, że po jego zakończeniu wrócisz do dawnej miejscowości, to zabieranie ze sobą wszystkich rzeczy może okazać się bez sensu. Co wtedy zrobić? Należy zastanowić się, czy warto opłacać przez ten czas obecnie wynajmowany lokal. Jeśli nie, to warto rozważyć wynajem samoobsługowego boksu magazynowego, w którym możesz bezpiecznie przechować rzeczy na czas Twojej nieobecności i zaoszczędzić na wynajmie mieszkania. Podróże po świecie również często trwają miesiącami. Podążając za potrzebami konsumenta i idąc śladami wysokorozwiniętych krajów Less Mess Storage oferuje usługi wynajmu samoobsługowych pomieszczeń do wynajęcia.

Komórki do wynajęcia? Czym jest self storage?

Self Storage to samoobsługowe pomieszczenia, które możesz wynająć i wykorzystać niemal wedle własnych preferencji. Boksy magazynowe do wynajęcia zyskują coraz większą popularność. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko dla osób, które poszukują bezpiecznej alternatywy dla komórki w bloku czy piwnicy. Jest to również idealne miejsce na przechowywanie przedmiotów sezonowych, rzeczy na czas remontu czy przeprowadzki, a także przechowanie mebli i wszystkich innych przedmiotów na czas długiej nieobecności. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy wynajmować całego mieszkania, które będzie stało przez ten czas puste. Wystarczy mała przestrzeń, w której zmieścimy nasze rzeczy. Wizualizacje dostępne na stronie internetowej Less Mess Storage pozwalają na dobranie optymalnej wielkości pomieszczenia, możesz również skorzystać z doświadczenia zespołów w Less Mess.

Dodatkowym atutem najmu małego magazynu samoobsługowego jest zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Klient posługuje się indywidualnym kodem, dostępu strzeże nowoczesny system kontroli dostępu. Dodatkowo każde pomieszczenie zamykane jest prywatną kłódką. W czasie podróży możesz być spokojny o swoje rzeczy pozostawione w wynajętym pomieszczeniu.

Dodatkowo – boksy self storage posiadają optymalne warunki do przechowywania w przeciwieństwie do w komórki w bloku czy piwnicy, w której panuje wilgoć i chłód.

Boksy magazynowe we Wrocławiu

Less Mess Storage prężnie rozwija się w Polsce oraz w Czechach. W Polsce znajdziemy boksy do wynajęcia już w 12 lokalizacjach. Najnowszy i zarazem największy oddział powstał we Wrocławiu przy ulicy Czekoladowej 89. To już drugi obiekt Less Mess Storage we Wrocławiu. Pierwszy znajduje się przy ulicy Pełczyńskiej 19. Oba obiekty są bardzo nowoczesne i świadczą usługi na światowym poziomie – zobacz więcej na https://www.lessmess.storage/self-storage-wroclaw/.

Ciesz się podróżą, korzystaj z życia, podejmuj staże i kontrakty, a jednocześnie … śpij spokojnie. Twoje rzeczy będą czekały na Twój powrót. Magazynowanie mebli i innych przedmiotów w Less Mess Storage to świetny wybór.

Podobne artykuły