5 powodów, dlaczego warto zdecydować się na autonomiczny robot koszący Roboticmower A1

Podziel się:

Roboty koszące cieszą się coraz większą popularnością. Niemniej jednak wiele osób jest do nich sceptycznych ze względu na to, że niektóre z nich mogą być użytkowane na stosunkowo niewielkich obszarach, a także wymagają częstego ładowania czy ręcznego wyznaczania obszaru koszenia. Dziś przedstawimy Wam 5 powodów, dlaczego warto zdecydować się na autonomiczny robot koszący Roboticmower A1 od Dreame.

Powód nr 1: zdalne wyznaczanie obszaru koszenia i ustawianie parametrów w dedykowanej aplikacji Dreamehome 

W przypadku Roboticmower A1 nie musisz wyznaczać ręcznie obszaru koszenia i rozstawiać przewodów ograniczających. Wystarczy, że skorzystasz z aplikacji Dreamehome i szybko zdalnie wykonasz to zadanie. Zajmie Ci to nie więcej niż 15 minut. Poprowadzisz robota koszącego wzdłuż wszystkich krawędzi obszaru koszenia, a następnie zatwierdzisz go w aplikacji. Robot koszący nauczy się go po chwili i już będzie gotowy do użycia. Oczywiście przed koszeniem należy jeszcze ustawić jego parametry. Można to zrobić przed koszeniem, ale również zmieniać je w trakcie, jeśli chce się utrzymać trawę o różnej długości w poszczególnych strefach. Można regulować wysokość koszenia w zakresie od 3 do 7 cm, a także wybrać tryb koszenia czy też ustawić harmonogram dwutygodniowy. Ważne jest też zaznaczenie w aplikacji funkcji ochronnych przed deszczem czy też mrozem, zwłaszcza gdy aura jest zmienna.          

Powód nr 2: możliwość koszenia obszaru nawet 2000 m2 w ramach 4 trybów  

Wybierając Roboticmower A1 możesz kosić nawet 2000 m2, co odpowiada mniej więcej powierzchni 60 m x 30 m, czyli boiska typu Orlik. Można to robić w ramach 4 trybów. Dzięki temu można uzyskać odpowiedni efekt. W trakcie pracy w czasie jednego dnia robot może wykosić teren nawet 1000 m2. Swoją pracę kontynuuje po naładowaniu w stacji dokującej.    

Powód nr 3: detekcja przeszkód w promieniu 70 metrów i ich skuteczne omijanie 

Kolejny powód, dlaczego warto zdecydować się na robot koszący Roboticmower A1 od Dreame to jego zdolność do wykrywania przeszkód. Dzięki czujnikowi jest w stanie wykryć przeszkodę w promieniu nawet 70 metrów. Dotyczy to nawet 11 różnego rodzaju przeszkód, które skutecznie omija. Nie trzeba zatem obawiać się, że kosiarka najedzie na meble ogrodowe czy zasadzone krzewy bądź drzewka.       

Powód nr 4: autonomiczny i szybki system ładowania 

Na pewno na uwagę zasługuje również autonomiczne ładowanie Roboticmower A1. Gdy bateria będzie bliska rozładowania, to robot koszący automatycznie skieruje się do stacji ładującej. Czas ładowania to jedynie 65 minut. Zatem już po godzinie będzie gotowy do kontynuowania swojej pracy. Pamięta, gdzie zakończył pracę i właśnie od tego miejsca zaczyna. Jest zatem wydajnym urządzeniem.   

Powód nr 5: dodatkowe funkcje zapewniające bezpieczeństwo i długą eksploatację robota koszącego 

Nie można zapomnieć o cechach robota koszącego Roboticmower A1, które wpływają na długość jego eksploatacji. Po włączeniu funkcji ochrony przed deszczem będzie za każdym razem wracał do stacji dokującej po tym jak czujnik wykryje wilgoć. Nie trzeba zatem obawiać się o korodowanie robota koszącego. Dzięki blokadzie przed dziećmi można z kolei zapobiec przypadkowemu włączeniu urządzenia przez dziecko, co zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Jeżeli chcecie nabyć robot koszący o tak szerokim spektrum zastosowania, to możecie to zrobić na stronie: https://sklep.dreame-polska.pl. Wysoka jakość jest gwarantowana i potwierdzona opiniami zadowolonych klientów.       

Podobne artykuły